Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Нічні ігри (2018)

Нічні ігри (2018) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Нічні ігри (2018) безкоштовно з українським дубляжем. Молод подружня пр -любителі повеселитися. Чсто рзом з друзями вони влштовують своєрідні мторські пригодницькі квести по місту, в нічний чс. Ідея черговий «гри» цілком собі кримінльн: спочтку викрдення, потім розслідувння, і длі з сценрієм. Все н жіотжі, і нчебто все йде з плном.

Але не зрозуміло в який сме момент це стлося, і що сме вийшло з під контролю, ле гр перестє бути грою І переходить н зовсім інший рівень " - у площину рельних подій. Герої з неймовірним збігом обствин опиняються у вирі подій з погонями, рельно існуючими вбивцями, гентми ФБР і іншим кримінльним нтуржем. Але нйголовніше, що герої постновочної гри не усвідомлюють що є рельність, що зплновні з сценрієм пригоди. Події розвивються нстільки стрімко, що орієнтувтися треб б швидше.

Фільми 2018 які вже вийшли

Автор: adminko, додано 5-05-2018, 16:20
Відгуків 0
Переглядів: 1 435

Нічні ігри (2018) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий