Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Максимальний удар (2017)

Максимальний удар (2017) онлайн українською

  • Якість: DVDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Бойовики, Комедії
  • Країна: США, Росія
  • Тривалість: -
  • Режисер: Анджей Бртковяк
Дивитися повний фільм Максимальний удар (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Секретний сміт в Москві, н який прибувє головний герой історії і держсекретр США і стє місцем для розвитку подій. Спостерігйте з тим, як він нмгється всіляко злгодити нпруженість російсько-мерикнських відносин, ле, незвжючи н це Росія продовжує гнути свою лінію і діяти тк, як їм змнеться, не тк, як було б розумно для кожного учсник переговорів. Щоб змінити відносини між крїнми держсекретреві доводиться добре попрцювти, дже ніхто не бжє ні допомгти йому в цій спрві ні стє ктивним учсником історії.

Спостерігйте з тим, як головний герой буде нмгтися розрулювти ситуцію і зробити світ знчно крще шляхом дружніх відносин. Світ виявляється під згрозою Третьої світової війни і вимирння людств як окремої рси, сміт в Москві тк і не може зкінчитися позитивно, що може негтивно вплинути н всю ситуцію в цілому. Спостерігйте з тим, як лідер міжнродного злочинного угруповння через якийсь чс викрдє держсекретря і його внучку і в зв'язку з цим ситуція істотно усклднюється. Все вже не буде тк, як рніше і це суттєво погіршує і тк склдне стновище речей у всьому світі. Чим зкінчиться ця історія і що зможуть зпропонувти світові політики взмін з ткого вжливого людини і його внучку?

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: zombie, додано 20-12-2017, 04:13
Відгуків 0
Переглядів: 1 009

Максимальний удар (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий