Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Кулак легенди: Повернення Чен Жена (2010)

Кулак легенди: Повернення Чен Жена (2010) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2010
  • Жанр: Бойовики, Історичні, Драми
  • Країна: Китй, Гонконг
  • Тривалість: 106 хв /01:46
  • Режисер: Ендрю Лу
Дивитися повний фільм Кулак легенди: Повернення Чен Жена (2010) безкоштовно з українським дубляжем. Чен Жен був досвідченим бійцем і вмів постояти з себе. Але війн не злишє місця для особистого героїзму, і лмє долі всіх і кожного, до кого може дотягнутися своїми згребущими чорними лпми. І Чен вон зім'ял як гнчір'яну ляльку, нбиті соломою.

Через сім років після його смерті, коли мистецтво рукопшного бою перестло бути популярним і злучти нові тлнти, влду нд світом перейшл в руки збройних гнгстерів, в Шнхї з'явився дивний гість. Прибув здлеку, він відрзу ж почв впровджувтися в одну з нйвпливовіших бнд, всіляко допомгючи її лідеру зміцнитися у влді. Ті, кому не пощстило зустрітися з ним лицем до лиця, стверджувли, що іноземець спрвжній диявол, його кулки чи не більш небезпечні і блисквично ніж стренький «Томсон». Але мло хто підозрювв, що у нового удрник місцевого злочинного угруповння є влсн вжлив місія – перешкодити Шнхю уклсти угоду з Японією проти Китю. Тільки зрди цього тихий відлюдник вирішив покинути своє зтишне притулків, де проводив остнні роки, е і зробити тк, щоб світ знову зговорив про «Кулк легенди: Повернення Чен Жен».
Автор: adminko, додано 13-11-2017, 14:59
Відгуків 0
Переглядів: 572

Кулак легенди: Повернення Чен Жена (2010) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий