Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Одного разу в Китаї (1991)

Одного разу в Китаї (1991) онлайн українською

Дивитися повний фільм Одного разу в Китаї (1991) безкоштовно з українським дубляжем. В кінці дев'ятндцятого століття Китй зіткнувся з нової, небченої рніше сили згрозою – мерикнської симіляцією. Іноземці, які прибули здлеку, стли ктивно впливти н розпорядок життя в піднебесній імперії, нв'язуючи прцелюбної нції свої цінності т ідели, і изничтожя трдиції і зсди, н яких крїн тримлся кільк століть. І місцевим мфіозним клнм це було тільки н руку. Адже вони отримли доступ до нових ринків збуту контрбнди, зброї і нркотиків. А ткож стли володря ексклюзивного товру – молодих дівчт зітської зовнішності. Н яких в Америці і Європі спостерігвся підвищений попит. Тому зникнення жінок і продж їх у борделі стли відмінним джерелом доходу, який якудз не хотіл втрчти.

А Вонг не хотів втрчти свою кохну. Яку «Одного рзу в Китї» зловили злочинці і спробувли продти її в Америкнський бордель. Тому нродний герой-месник, мйстер кунг-фу і досвідчений боєць, вирішив вийти н стежку війни зі злочинністю, кримінлітетом і торгівлі людьми. І зхистити всіх знедолених, чиї долі злмло небезпечний вплив «Зходу».
Автор: zombie, додано 18-11-2017, 01:23
Відгуків 0
Переглядів: 820

Одного разу в Китаї (1991) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий