Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Одного разу в Китаї 2 (1992)

Одного разу в Китаї 2 (1992) онлайн українською

Дивитися повний фільм Одного разу в Китаї 2 (1992) безкоштовно з українським дубляжем. Відбулся «Одного рзу в Китї 2» конференція лікрів міжнродного рівня. Н якій повинні були взяти учсть бгто делегти із зрубіжних крїн, які прибули для обміну досвідом т оргнізції міжнродного співробітництв. Н цей зліт в якості спостерігч прибув мйстер кунг-фу Вонг, який дізнвся, що безпек гостей може бути під згрозою. Адже вкрй рдикльн нціонлістичн пртія вирішил використовувти подія ткого рівня для здійснення свого божевільного плну по зміцненню престижу влсної крїни. І зробити це бунтівники здумли досить дивним і жорстоким способом.

Адже розумінні терористів, Китю допоможе тільки війн, як знищить всіх слбких і безвольних і допоможе держві зміцнитися н міжнродному рівні. Звичйно, з допомогою нціонлістів і рдикльно нлштовної молоді. І зрди того, щоб її розв'язти, рдикли готові пожертвувти десяткми життів ні в чому невинних осіб. Чого, звичйно ж, жодним чином не може допустити Вонг – нродний месник і мйстер східних єдиноборств.
Автор: adminko, додано 19-11-2017, 01:12
Відгуків 0
Переглядів: 736

Одного разу в Китаї 2 (1992) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий