Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Одного разу в Китаї 2 (1992)

Одного разу в Китаї 2 (1992) онлайн українською

Дивитися повний фільм Одного разу в Китаї 2 (1992) безкоштовно з українським дубляжем. Відбулася «Одного разу в Китаї 2» конференція лікарів міжнародного рівня. На якій повинні були взяти участь багато делегати із зарубіжних країн, які прибули для обміну досвідом та організації міжнародного співробітництва. На цей зліт в якості спостерігача прибув майстер кунг-фу Вонг, який дізнався, що безпека гостей може бути під загрозою. Адже вкрай радикальна націоналістична партія вирішила використовувати подія такого рівня для здійснення свого божевільного плану по зміцненню престижу власної країни. І зробити це бунтівники задумали досить дивним і жорстоким способом.

Адже розумінні терористів, Китаю допоможе тільки війна, яка знищить всіх слабких і безвольних і допоможе державі зміцнитися на міжнародному рівні. Звичайно, за допомогою націоналістів і радикально налаштованої молоді. І заради того, щоб її розв'язати, радикали готові пожертвувати десятками життів ні в чому невинних осіб. Чого, звичайно ж, жодним чином не може допустити Вонг – народний месник і майстер східних єдиноборств.
Автор: adminko, додано 19-11-2017, 01:12
Відгуків 0
Переглядів: 1 800

Одного разу в Китаї 2 (1992) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: