Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Війна Чарлі Вілсона (2007)

Війна Чарлі Вілсона (2007) онлайн українською

Дивитися повний фільм Війна Чарлі Вілсона (2007) безкоштовно з українським дубляжем. З всю свою життя Чрлі не зробив нічого корисного бо хоч б не шкідливого для людств. Спритний і нечистий н руку конгресмен, він простягнув безліч сумнівних зконопроектів, керуючись тільки особистою вигодою. І звжди примудрявся зісккувти з гчк і уникти нслідків своїх рішень. Адже єдине що Чрлі вмів н відмінно – це викручувтися і брехти. А єдине що в житті любив – випивку т дівчток. Чому і присвячувв своє життя, нсолоджуючись крщими спиртними нпоями і чрівними крсунями.

Але коли СРСР без усяких передмов розвернуло повномсштбну війну в Афгністні, конгресмен несподівно вирішив вперше зробити щось для людей. Адже ндивившись як стрждє нрод, і нслухвшись переконливих промов своєї знйомої – ярої ненвистницы комунізму, він зрозумів, що в змозі допомогти знедоленим. І вирішив почти спонсорувння повстнців, особливо ціквлячись зсобми протидії бойових вертольотів МІ-24. Але несподівно ця гр в людяність під нзвою «Війн Чрлі Вілсон» придбл досить дивні і непередбчувні нслідки.
Автор: zombie, додано 11-07-2018, 20:07
Відгуків 0
Переглядів: 587

Війна Чарлі Вілсона (2007) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий