Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Війна Чарлі Вілсона (2007)

Війна Чарлі Вілсона (2007) онлайн українською

Дивитися повний фільм Війна Чарлі Вілсона (2007) безкоштовно з українським дубляжем. За всю свою життя Чарлі не зробив нічого корисного або хоча б не шкідливого для людства. Спритний і нечистий на руку конгресмен, він простягнув безліч сумнівних законопроектів, керуючись тільки особистою вигодою. І завжди примудрявся зіскакувати з гачка і уникати наслідків своїх рішень. Адже єдине що Чарлі вмів на відмінно – це викручуватися і брехати. А єдине що в житті любив – випивку та дівчаток. Чому і присвячував своє життя, насолоджуючись кращими спиртними напоями і чарівними красунями.

Але коли СРСР без усяких передмов розвернуло повномасштабну війну в Афганістані, конгресмен несподівано вирішив вперше зробити щось для людей. Адже надивившись як страждає народ, і наслухавшись переконливих промов своєї знайомої – ярої ненавистницы комунізму, він зрозумів, що в змозі допомогти знедоленим. І вирішив почати спонсорування повстанців, особливо цікавлячись засобами протидії бойових вертольотів МІ-24. Але несподівано ця гра в людяність під назвою «Війна Чарлі Вілсона» придбала досить дивні і непередбачувані наслідки.
Автор: zombie, додано 1-12-2018, 00:37
Відгуків 1
Переглядів: 2 642

Війна Чарлі Вілсона (2007) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Відгуки:
Нінель 1 травня 2019 21:56
Нажаль суть не відповідає замовленню.
Написано, що фільм українською, а на справді знову російський дубляж
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: