Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Роккі Красень (2016)

Роккі Красень (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Роккі Красень (2016) безкоштовно з українським дубляжем. «Роккі Красунчик» - міг би стати зіркою розвідки, або головним агентом спецслужби будь-якої країни світу. Так, молодий і привабливий, він все своє життя посилено займався різними тренуваннями, створюючи тіло своєї мрії і осягаючи тонкощі і техніки ведення бою. І нині Роккі не просто накачаний красень, але і експерт з рукопашного бою, майстер-зброяр і видатний стратег. Однак при всьому при цьому, використовувати свої навички на благо державі хлопець не поспішав, не без підстав вважаючи систему продажною і несправедливою.

Пристрастю Роккі було спасіння людей. Так, просто блукаючи вулицями, він відшукував тих, хто потребував захисту або терпів утисків з боку бандитів чи ще когось. І довго не розбираючись, супер-людина Роккі ставав на бік покривдженого й приниженого, жорстоко розправляючись з його кривдниками. І одного разу він зустрів одну маленьку дівчинку, на яку була оголошена справжня травля кримінальними авторитетами країни. Адже вона володіла інформацією, яка могла заподіяти великої шкоди високопоставленим Донам, а значить, будучи живою, представляла загрозу для нинішнього режиму правління.
Автор: zombie, додано 14-11-2017, 15:55
Відгуків 0
Переглядів: 2 123

Роккі Красень (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: