Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Красунчик Джонні (1989)

Красунчик Джонні (1989) онлайн українською

Дивитися повний фільм Красунчик Джонні (1989) безкоштовно з українським дубляжем. Джонні ненавидів і зневажав своє прізвисько «Красунчик Джонні», а також кожного, хто звертався до нього так. Адже ця кличка була немов знущанням над хлопцем, чиє обличчя з самого народження було спотворене страшними шрамами. Але саме під таким прізвиськом Джонні став успішним бандитом і досвідченим злочинцем, якого поважали і боялися. Тому приставку «красунчик» він зовсім не поспішав змінювати. До того ж у його житті все-таки зустрівся один чоловік, який немов не помічав страшного каліцтва і ставився до Джонні як нормальній людині. Це був його друг, товариш і права рука Міккі, з яким разом вони провернули не один десяток справ.

Тому, коли Красеня покликали на чергове вигідне дільце Рейф і Санні, він першим ділом залучив до пограбування свого єдиного друга, вважаючи, що зайва пара рук їм точно не завадить. І тим самим сам підписав йому смертний вирок. Адже його нові товариші зовсім не збиралися ділитися згуби з компаньйонами, плануючи підставити Джонні і відправити його за ґрати. А Міккі і зовсім не входило в їх план, тому від нього вирішили просто позбутися. Але навіть засуджений до в'язниці Красунчик не зрадив своїх принципів і не здав інших учасників пограбування, взявши всю провину на себе. Але він вже точно не забув їх вчинку, а також вбивства єдиного доброго до нього людини.
Автор: adminko, додано 14-11-2017, 16:05
Відгуків 0
Переглядів: 1 387

Красунчик Джонні (1989) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: