Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Дедвуд (2004)

Дедвуд (3 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Дедвуд (3 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. В основу сюжету мерикнського дрмтичного телесерілу «Дедвуд» лягл рельн історія зснувння однойменного міст. Дія розгортється в горх Блек-Хіллс, в штті Південн Дкот, в 1876 році. «Золот лихомнк» охопил всі прилеглі території гірського мсиву. Селище Дедвуд, утворений спочтку як притулок для стртелів, притягує до себе внтюристів і злочинців з усіх Сполучених Шттів. Вже нікого не дивують творять тут незконні спрви, злочини і корупція стли нстільки звичними явищми для місцевих жителів, що н це просто не звертють увги.

Нйпопулярнішим зклдом в Дедвуді ввжється місцевий "слун", дже тут можн випити і зняти крсуню н одну ніч. Влсник зклду Ал Сверенджен визнний неофіційними вторитетом селищ. У Дедвуд приїжджє Сет Буллок – колишній мршл, який рзом зі своїм другом і компньйоном по бізнесу Солом Строму сподівється відкрити в місті торгову крмницю.
Автор: adminko, додано 15-11-2017, 12:37
Відгуків 0
Переглядів: 1 428

Дедвуд (3 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий