Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Марі-Франсін (2017)

Марі-Франсін (2017) онлайн українською

Marie-Francine
  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Комедії
  • Країна: Фрнція
  • Тривалість: 95 хв. /01:35
  • Режисер: Влері Лемерсьє
Дивитися повний фільм Марі-Франсін (2017) безкоштовно з українським дубляжем. У п'ятдесятирічної дми Мрі-Фрнсін (Влері Лемерсье) несподівно починється дуже склдний період. Нлживемя десятиліттями, влштовн, блгополучне життя зруйнувлся з неймовірно короткий термін. Проблеми почли сиптися одн з одною, створюючи непрості, прктично безвихідні ситуції. Зріл жінк одночсно злишился н смоті, через розрив бгторічних взємин з близькою людиною, і втртил ндійну роботу. Злишившись без зсобів існувння, вон не могл оплчувти окреме житло і втртил квртиру.

Тепер доводиться в ткому похилому віці починти все спочтку, перебрвшись до рідної домівки. Необхідно зново розшукувти якийсь зробіток, щоб збезпечити можливість смостійно плтити з всілякі особисті, дрібні витрти, щоб мти хоч невелику ступінь незлежності від схильності рідних. Неприємні зміни в звичному існувння може і не ткі стршні, якщо ти молодий, нповнений силми і ндіями н світле мйбутнє. Коли тобі йде шостий десяток, і все досягнуте з десятиліття нполегливих стрнь розвлилося н шмтки і злишилося в минулому, здється, ніякого позитивного нстрою з'явитися не може.

Знчить доводиться просто змиритися з жхливими обствинми і плисти з течією, не пручючись, що відбувється нвколо процесм. Але зповзятливі, позитивно дивляться н ситуцію родичі не збирються дозволяти дочки остточно мхнути н свою долю. Вони усіляким способми нмгються підтримти її в непростих умовх, створюючи сприятливу обстновку для повернення до ктивної діяльності, що сприяє придбти позитивний нстрій і пргнути зново влштувти свій побут, звести ромнтичне знйомство.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: adminko, додано 15-11-2017, 12:47
Відгуків 0
Переглядів: 999

Марі-Франсін (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий