Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Тельма (2017)

Тельма (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Тельма (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Між дівчиною по імені Тельма і її батьком дуже тісні довірчі відносини. Батько у всьому підтримує починання своєї дочки. Завжди готовий її вислухати і за необхідності дати пораду дорослого навченого людини. Але одного разу батько Тельми вмирає. Неможливо описати словами який удар переживає молода дівчина, адже вона втратила не тільки рідного батька, але й близького друга. Тельма надовго замикається в собі, намагаючись впоратися і пережити подію. Та ще її мати, досить швидке час оголошує дочки, що збирається повторно вийти заміж. Ця новина остаточно добиває дівчину, яка рве стосунки з матір'ю.

Поступово з часом, рана на серці дівчини затягнулася. Вона стала зустрічатися з хлопцем, і в кінцевому рахунку їх зустрічі переросли в бурхливий роман заснований на нестримних, сильних почуттях. Але і тут чергове нещастя не змушує себе довго чекати. Безслідно пропадає подруга Тельма, та ще й сама Тельма раптом виявляє у себе надприродні здібності, які, як вона вважає, могли вплинути на зникнення подруги. Тепер дівчині доведеться розібратися винна вона чи ні, та чи можливо повернути подругу.

Фільми 2017 які вже вийшли смотреть онлайн в хорошем качестве

Автор: zombie, додано 5-12-2017, 13:50
Відгуків 0
Переглядів: 3 788

Тельма (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: