Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Поширення темряви (2017)

Поширення темряви (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Поширення темряви (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Стю — молодий, крсивий, успішний чоловік. Досить мбітний, щоб як првило домгтися свого. З боку здється, що він везунчик, т. к. у нього все чудово виходить. Але у Стью є минуле, яке не тк рйдужно і безхмрно, як може здвтися. Колись у нього бул прекрсн дружин Еллі, і вони любил один одного. Їх сімейн ідилія перервлся в момент, коли дівчин згинул. Нічого гірше цього вже не могло бути

Але життя чоловік знову прийшл бід. В житті героя вловлюється вплив темних сил. Відбувються незрозумілі події, Стью нвіть починє бчити свою покійну дружину Еллі. Свідомість обплутне стрхом невідомості і дивними глюцинціями. Він не знє хто, чому, і для чого це робить. Присутність потойбічного світу нростє з кожним днем. Стє ясно, що щось, яке н нього полює, ніколи не злишить його в спокої. Але Стью дорожить своїм життям, і мє нмір боротися з нього. Чи вдсться йому це?

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: zombie, додано 17-11-2017, 12:47
Відгуків 0
Переглядів: 1 086

Поширення темряви (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий