Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Поширення темряви (2017)

Поширення темряви (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Поширення темряви (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Стю — молодий, красивий, успішний чоловік. Досить амбітний, щоб як правило домагатися свого. З боку здається, що він везунчик, т. к. у нього все чудово виходить. Але у Стью є минуле, яке не так райдужно і безхмарно, як може здаватися. Колись у нього була прекрасна дружина Еллі, і вони любила один одного. Їх сімейна ідилія перервалася в момент, коли дівчина загинула. Нічого гірше цього вже не могло бути

Але життя чоловіка знову прийшла біда. В житті героя вловлюється вплив темних сил. Відбуваються незрозумілі події, Стью навіть починає бачити свою покійну дружину Еллі. Свідомість обплутане страхом невідомості і дивними галюцинаціями. Він не знає хто, чому, і для чого це робить. Присутність потойбічного світу наростає з кожним днем. Стає ясно, що щось, яке на нього полює, ніколи не залишить його в спокої. Але Стью дорожить своїм життям, і має намір боротися за нього. Чи вдасться йому це?

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: zombie, додано 17-11-2017, 12:47
Відгуків 0
Переглядів: 1 672

Поширення темряви (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: