Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Астерікс: Земля Богів (2014)

Астерікс: Земля Богів (2014) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Астерікс: Земля Богів (2014) безкоштовно з українським дубляжем. Коли, здвлося б, що більше нічого не може сттися і світ знову знурився у спокій, з'являються вони! Великий Гй Юлій Цезр донині не може впортися з мленькою селом головних героїв, яку неможливо перемогти, все, звдяки чрівного зілля друїд. Глли відмінно протистоять бсолютно будь-якому супротивникові, врто жителям випити крпельку зілля, як вони стють неймовірно сильними і здтні підняти величезне дерево мізинцем. Стрий мє двох близьких друзів, сме Астерікс і Обелікс, остнній з них ще в дитинстві впв у чн з чрівним нпоєм і тепер мє нерельні здібності.

Цезр знову придумв хитромудрий плн, він вирішив більше не робити змх н життя мирних громдян сел, вибудувти нвколо поселення величезний пркн, тим смим, зхистивши людей від зовнішнього світу. Він сподіввся, що тким чином глли будуть відрізні від зовнішнього світу і, незбром зддуться, дже їм зндобитися їж і питво, які будуть знходиться з периметром сел. Отже, будівництво почлося, Рим зріс до величі, тепер у середині стродвньої імперії знходиться поселення головних героїв, оточене пркном. Невже глли вступлять до лв римлян і, більше не будуть чинити опір Гю Юлію?
Автор: zombie, додано 20-11-2017, 12:02
Відгуків 0
Переглядів: 3 646

Астерікс: Земля Богів (2014) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий