Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Астерікс: Земля Богів (2014)

Астерікс: Земля Богів (2014) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Астерікс: Земля Богів (2014) безкоштовно з українським дубляжем. Коли, здавалося б, що більше нічого не може статися і світ знову занурився у спокій, з'являються вони! Великий Гай Юлій Цезар донині не може впоратися з маленькою селом головних героїв, яку неможливо перемогти, а все, завдяки чарівного зілля друїда. Галли відмінно протистоять абсолютно будь-якому супротивникові, варто жителям випити крапельку зілля, як вони стають неймовірно сильними і здатні підняти величезне дерево мізинцем. Старий має двох близьких друзів, а саме Астерікса і Обелікса, останній з них ще в дитинстві впав у чан з чарівним напоєм і тепер має нереальні здібності.

Цезар знову придумав хитромудрий план, він вирішив більше не робити замах на життя мирних громадян села, а вибудувати навколо поселення величезний паркан, тим самим, захистивши людей від зовнішнього світу. Він сподівався, що таким чином галли будуть відрізані від зовнішнього світу і, незабаром здадуться, адже їм знадобитися їжа і питво, які будуть знаходиться за периметром села. Отже, будівництво почалося, Рим зріс до величі, тепер у середині стародавньої імперії знаходиться поселення головних героїв, оточене парканом. Невже галли вступлять до лав римлян і, більше не будуть чинити опір Гаю Юлію?
Автор: zombie, додано 20-11-2017, 12:02
Відгуків 0
Переглядів: 19 278

Астерікс: Земля Богів (2014) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: