Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Гра за правилами (2014)

Гра за правилами (2014) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Одноголосий
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2014
  • Жанр: Драми
  • Країна: Чехія, Німеччин, Словччин
  • Тривалість: 100 хв.
  • Режисер: Андре Седлчков
Дивитися повний фільм Гра за правилами (2014) безкоштовно з українським дубляжем. Події фільму розгортються в 1983 році, в Чехословччині. Головн героїня з рннього дитинств зймлся бігом. Вон мріял присвятити все своє життя спорту і нполегливо тренувлся, ніколи не шкодуючи сил і чсу. Бтьки дівчини не бчили перспектив в мріях Анни, емігрнт бтько і мти, як якшлсь з дисидентми, звжди були проти спортивного мйбутнього дочки. Але, незвжючи н думку мми, і тт головн героїня нполегливо йшл до своєї мети і не брл чужого думки під увгу. У 1983 голу дівчину обрли для учсті в Олімпійських ігрх, не дивлячись н сумнівне минуле її родичів.

З цього моменту життя Гнни змінился, дже вон знл, що від перемоги н збігу буде злежти її мйбутнє. З неймовірною звзятістю вон продовжувл тренувння і сподівлся н перемогу. Але тренери мли свою думку і способи домогтися успіху, вони нполягли н прийнятті допінгу, склд якого міг дуже сильно вплинути н здоров'я Гнни бо нвіть вбити. Небезпечний для життя препрт нкзувли всім учсникм Олімпіди, які приїхли з Чехословччини, ле не всі спортсмени погоджувлися н вживнні допінгу, тому були вигнні з комнди. Ситуція з Анною виглядли зовсім інкше, дже їй не могли знйти зміну, ле вперто продовжувли нполягти н вживнні небезпечного препрту. Дівчин відстоял свою думку і вирушил н бігову доріжку, вирішивши впортися з дистнцією своїми силми.
Автор: adminko, додано 20-11-2017, 12:01
Відгуків 0
Переглядів: 740

Гра за правилами (2014) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий