Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Мільйон для чайників (2011)

Мільйон для чайників (2011) онлайн українською

Дивитися повний фільм Мільйон для чайників (2011) безкоштовно з українським дубляжем. Сімейна пара Джон і Еліс одружилися давно, коли були ще підлітками. Спочатку вони не мали грошей, але були дуже щасливі, вважаючи, що з милим рай і в курені. Навіть після багатьох років, коли вже, здавалося б первісна закоханість повинна була відступити, і проблема нестачі фінансів і невпевненості в завтрашньому дні повинна вийти на перше місце, вони все одно тішачи себе думкою про світле майбутнє, мирно разом продовжували боротися з труднощами.

В один із днів, повільно прогулюючись по антикварному ринку, і обговорюючи побачені старі предмети, вони натрапили на старовинний чайник, який дуже сподобався Еліс. Оскільки грошей у них все одно було мало, пара вирішується потягти стару дрібничку. І тільки повернувшись із здобиччю додому, вони розуміють, що старовинна знахідка не так вже й проста. Вкрадений ними чайник готовий обсипати їх величезними сумами грошей, але лише за однієї обов'язкової умови. Люди, що знаходяться поруч з чайником, повинні бути нещасливими, і відчувати біль. Тільки тоді незліченні багатства можуть звалитися на господарів старовинного раритету. І здавалося б, що тут складного? Роби біль, і отримуй гроші. Але пара дуже скоро розуміє яке прокляття для себе вони знайшли.
Автор: zombie, додано 21-11-2017, 11:05
Відгуків 0
Переглядів: 4 481

Мільйон для чайників (2011) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: