Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Похмурі небеса (2013)

Похмурі небеса (2013) онлайн українською

Дивитися повний фільм Похмурі небеса (2013) безкоштовно з українським дубляжем. Іноді навіть в глухому передмісті відбуваються неймовірні події. Так, ні з того ні з сього у звичайній американській родині починають відбуватися незрозумілі події. Спочатку без видимих причин дають збій електричні прилади, потім глава сімейства виявляє на кухні складні конструкції з різного начиння. Звичайно, першим ділом підозра впала на сина, однак він всіляко заперечує свою причетність до подій. Але батьки все ж вирішують звернутися до лікаря, підозрюючи у своєї дитини одну із стадій лунатизму.

Далі більше. Будинок постійно атакують зграї перелітних птахів, буквально убиваючись насмерть про закриті віконниці. Та й сигналізація спрацьовує щоночі, без усіляких слідів злому і проникнення. А у дітей на тілі починають проступати дивні синці, і сліди побоїв.

Лякаючись за свої життя, родина звертається в поліцію, однак ті лише розводять руками, звинувачуючи у всьому батьків, і вважаючи, що це вони виявляють жорстокість до дітей, провокуючи розвиток психічних травм. Єдиний, хто може допомогти нещасній сім'ї – старий знавіснілий експерт, який стверджує, що прибульці існують, і стежать за простими людьми, викрадаючи їх дітей. Однак те, що на перший погляд виглядає як марення божевільного старого, виявляється далеко не вигадками.
Автор: adminko, додано 22-11-2017, 11:48
Відгуків 0
Переглядів: 3 542

Похмурі небеса (2013) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: