Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Ба-бах! (2010)

Ба-бах! (2010) онлайн українською

Дивитися повний фільм Ба-бах! (2010) безкоштовно з українським дубляжем. Ще вчора Сміт був простим школярем і радів з того, що життя проста і зрозуміла (за винятком дивних снів про руду дівчину, які можна списати на підлітковий гормональний сплеск). А потім Ба-бах! – і він вже студент коледжу, і єдине що залишилося зрозумілим, так це те, що незрозуміло нічого.

Переживаючи гормональну атаку, досліджуючи власну сексуальність і сумніваючись у своїй орієнтації, Сміт кидається з крайності в крайність і намагається знайти себе у всьому. Таємно закоханий у свого сусіда по кімнаті – похмурого натурала Тора, він так само мріє про чарівну Лондон, яку бачить у снах. Така різнобічність кохання зводить хлопця з розуму. Але, звичайно, не так швидко як галюциногенні гриби, які він покуштував на одній розпусну вечірці. Адже від них у Сміта остаточно знесло горище, і весь світ перетворився в одну розмазану і розплавлену на сонці картину Пікассо. А коли хлопець нарешті відійшов від дії наркотику, то несподівано знайшов впевненість в тому, що його сни втілилися в реальність, і прямо на його очах була вбита таємнича рудоволоса дівчина.
Автор: zombie, додано 22-11-2017, 12:11
Відгуків 0
Переглядів: 876

Ба-бах! (2010) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: