Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Ба-бах! (2010)

Ба-бах! (2010) онлайн українською

Дивитися повний фільм Ба-бах! (2010) безкоштовно з українським дубляжем. Ще вчор Сміт був простим школярем і рдів з того, що життя прост і зрозуміл винятком дивних снів про руду дівчину, які можн списти н підлітковий гормонльний сплеск). А потім Бх! – і він вже студент коледжу, і єдине що злишилося зрозумілим, тк це те, що незрозуміло нічого.

Переживючи гормонльну тку, досліджуючи влсну сексульність і сумнівючись у своїй орієнтції, Сміт кидється з крйності в крйність і нмгється знйти себе у всьому. Тємно зкохний у свого сусід по кімнті – похмурого нтурл Тор, він тк смо мріє про чрівну Лондон, яку бчить у снх. Тк різнобічність кохння зводить хлопця з розуму. Але, звичйно, не тк швидко як глюциногенні гриби, які він покуштувв н одній розпусну вечірці. Адже від них у Сміт остточно знесло горище, і весь світ перетворився в одну розмзну і розплвлену н сонці кртину Пікссо. А коли хлопець нрешті відійшов від дії нркотику, то несподівно знйшов впевненість в тому, що його сни втілилися в рельність, і прямо н його очх бул вбит тємнич рудоволос дівчин.
Автор: zombie, додано 22-11-2017, 12:11
Відгуків 0
Переглядів: 333

Ба-бах! (2010) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий