Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Клуб пригод (2016)

Клуб пригод (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Клуб пригод (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Життя в маленьких провінційних містечках з-за своєї тиші і розміреності дуже часто залучає людей старшого покоління. У той час як діти ненавидять такі спокійні містечка, де ніколи нічого не відбувається. І потрапивши туди будь-яка дитина, незважаючи на вік, буде сходити з розуму від нудьги, придумуючи собі хоч якісь розваги та ігри.

Так і компанія трьох шкільних приятелів вирішила відкрити «Клуб пригод», ставши справжніми дослідниками і детективами. Але проблема в тому, що єдине, що вони могли розслідувати – втрату кимось старих речей, знайдених на вулиці або десь на вокзалі. Але одного разу серед іншого вінтажного мотлоху і відвертого сміття їм у руку потрапив справжній скарб – стародавня шкатулка ручної роботи з секретом. Яка виявилася не простим предметом інтер'єру – вона була сховищем старої таємниці, яка ще не була ніким розкрита, і містила таємничий секрет. Пройти повз якого члени клубу пригодницького просто не могли. Тому набравшись рішучості хлопці відправляються в саме цікаве і небезпечна пригода у своєму житті.
Автор: zombie, додано 22-11-2017, 12:15
Відгуків 0
Переглядів: 939

Клуб пригод (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: