Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Добийся успіху 4: Все за перемогу (2007)

Добийся успіху 4: Все за перемогу (2007) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2007
  • Жанр: Комедії
  • Країна: США
  • Тривалість: 90 хв /01:30
  • Режисер: Стів Реш
Дивитися повний фільм Добийся успіху 4: Все за перемогу (2007) безкоштовно з українським дубляжем. Акули і Ркети були двніми ворогми в протистоянні шкільних комнд груп підтримки. Тк щорічно стикючись лобми н престижному змгнні, вони рз від рзу виходили у фінл, склдючи один одному небияку конкуренцію. І в цей рік очікувлося все приблизно теж. Але з однією лише попрвкою н те, що один з Ркет по-спрвжньому зкохвся в дівчину їх Акул. А це ознчє, що хлопці опинилися н межі вильоту з комнд, ті, з брком тнцюристів н порозі дисквліфікції з змгння. До того ж постійні вуличні тнцювльні сутички між Ркетми і Акулми поствили під серйозний сумнів вторитет їх учсників, змусивши журі здумтися про виключення.

Але все це відходить н другий плн, коли в змгнні з'являється новий фворит – збірн комнд узбережжя, кожен учсник іменитий тнцюрист, який неоднорзово ствв переможцем змгнь штту. А знчить, що прийшл пор діяти рдикльно. Адже тільки в об'єднної комнди є шнс н успіх. Але що знчить для Акул і Ркет слогн «Добийся успіху: Все з перемогу» - звичйний фрс, бо дійсне бжння йти до переможного кінця.
Автор: zombie, додано 22-11-2017, 12:41
Відгуків 0
Переглядів: 499

Добийся успіху 4: Все за перемогу (2007) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий