Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Добийся успіху знову 2 (2004)

Добийся успіху знову 2 (2004) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2004
  • Жанр: Комедії, Мелодрами
  • Країна: США
  • Тривалість: 90 хв /01:30
  • Режисер: Деймон Снтостефно
Дивитися повний фільм Добийся успіху знову 2 (2004) безкоштовно з українським дубляжем. Длеко не всі вступють до коледжу, щоб осягти нові нуки бо отримти цінні нвички спілкувння з людьми. Нприклд, Монік і Віттер йшли до ВНЗ виключно для того, щоб стти членми комнди чирлідерш, і взяти учсть в чемпіонті штту з звння крщих кробтів. І, звичйно ж, присвятивши півжиття тренувнь, дівчт нмглися посісти місце кпітн т його зступник – ніяк не менше. Але н шляху у них несподівно встл Тін.

Будучи рніше кпітном комнди, і покинувши її, вон як і рніше мл великий вплив н всіх членів колективу. Відверто кжучи, мйже всі вони побоювлися Тіну, і не хотіли з нею свритися. І лише Віттер після чергового скндлу колишнього лідер з Монікою, вирішує стти н бік подруги, і почти відкрите протистояння з юною стервом. В ході якого вон йде з комнди, і вирішує зібрти влсний колектив з тих, хто з різних причин мв влсний привід ненвидіти Тіну. І рзом з ними вон вирішує взяти учсть у щорічному чемпіонті і нвіть битися з звння чемпіонів штту, втерши нос Тіні і її прихлебтелям.
Автор: zombie, додано 22-11-2017, 12:46
Відгуків 0
Переглядів: 1 149

Добийся успіху знову 2 (2004) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий