Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Добийся успіху (2000)

Добийся успіху (2000) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2000
  • Жанр: Комедії
  • Країна: США
  • Тривалість: 98 хв. /01:38
  • Режисер: Пейтон Рід
Дивитися повний фільм Добийся успіху (2000) безкоштовно з українським дубляжем. Торренс Шипмн звжди бул в зхвті від професійних уболівльників. Ці стрункі, звжди підтягнуті дівчини н очх у всього міст виконувли круті кробтичні трюки, перетворюючи простий перерву у футболі н спрвжнє шоу. І ще будучи мленькою дівчинкою Торренс повторювл собі «Добийся успіху», і бгто тренувлся, щоб стти спрвжньою чирлидершей. І в неї це вийшло.

Тк, вступивши до коледжу, вон увійшл в професійну комнду вболівльників, які були п'ятирзовими чемпіонми штту в профільному змгнні. Більш того, мючи небиякий тлнт в кробтиці, Торренс швидко зуміл посунути своїх колег і відвоювти місце лідер комнди. Але стрибки це одне, упрвління – зовсім інше. Адже н носі чергове щорічне змгння чирлідерш, ведуч кробтк через трвму змушен злишити комнду, лмючи бгто склдні номери. Але спортивн трвм ще півбіди. Виявилося, що всі попередні роки комнд перемгл лише виключно з рхунок плгіту номерів у своїх прямих конкурентів. І тепер прийшл пор все випрвити, і покзти всім н що здтн комнд Торренс.
Автор: zombie, додано 22-11-2017, 12:46
Відгуків 0
Переглядів: 885

Добийся успіху (2000) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий