Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Добийся успіху 5: Борись до кінця (2009)

Добийся успіху 5: Борись до кінця (2009) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2009
  • Жанр: Комедії
  • Країна: США
  • Тривалість: 102 хв /01:42
  • Режисер: Біллі Вудрфф
Дивитися повний фільм Добийся успіху 5: Борись до кінця (2009) безкоштовно з українським дубляжем. У себе вдом в Лос-Анджелесі Лін Круз бул спрвжньою зіркою. Будучи кпітном комнди підтримки, Ліїн неоднорзово призводил свій колектив до перемоги в регіонльних змгннях, і пру рзів змхувлся нвіть н більш знчний трофей – кубок Америки.

Але коли з-з зміни місця роботи бтьків Ліні довелося переїхти в сонячний Млібу вон виявился не у спрв. Адже у школі, куди перевелся чирлидерш, вже бул комнд підтримки, як ж ніяк не збирлся міняти свого кпітн – тлновиту кробтку Евері. Нвіть незвжючи н те, що Лін бгто в чому перевершувл конкурентку в уміннях і впрвності, і цілком зслуговувл змінити її н посді першого номер в комнді. Але проблеми в комнді відходять н другий плн, коли Лін зкохується в Евн – брт Евері. Адже тепер її плн, нписний для смої себе «Добийся успіху: Борись до кінця!» опинився під згрозою, зберегти стосунки з кохним і при цьому витіснити його сестру з її ж комнди нвряд чи вийде. І тепер Ліні доведеться зробити вжкий і дуже відповідльний вибір, вирішивши чого ж вон хоче більше.
Автор: zombie, додано 22-11-2017, 12:46
Відгуків 0
Переглядів: 538

Добийся успіху 5: Борись до кінця (2009) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий