Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Що гризе Гілберта Грейпа? (1993)

Що гризе Гілберта Грейпа? (1993) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 1993
  • Жанр: Мелодрами, Драми
  • Країна: США
  • Тривалість: 118 хв. /01:58
  • Режисер: Лссе Хлльстрем
Дивитися повний фільм Що гризе Гілберта Грейпа? (1993) безкоштовно з українським дубляжем. Гіл ніколи не скржився н свою долю. Хоч сме він мв н це повне і бсолютно спрведливе прво. Адже після смерті бтьк цей зовсім ще молодий юнк ств єдиною опорою для своєї сім'ї. В яку входил без міри глдк мти, як ледь могл обслужити см себе, і вимгл постійно догляду. Не менше увги вимгл і стрш сестр, як ніяк не може знйти собі гідного квлер, і покинути отчий дім, з-з чого доводить себе і всіх оточуючих до нервового зриву. Т й молодш – неслухняний і бунтує підліток – той ще подруночок. Але нйбільше клопоту звдвв вісімндцятирічний брт з вжким дігнозом «слбоумство» і невтішних прогнозів лікрів щодо довжини життя.

При всьому при цьому знйти гідну роботу, щоб прогодувти сім'ю бо вирішити хоч б чстину проблем, в провінційному містечку прктично неможливо. Не кжучи вже про добру освіту Але незвжючи н все це, н всі питння «Що гризе Гілберт Грейп?» цей втомлений не по рокх чоловік звжди відповідв – просто невдлий день. Хоч інших в його житті і зовсім не бувло.
Автор: adminko, додано 22-11-2017, 12:46
Відгуків 0
Переглядів: 945

Що гризе Гілберта Грейпа? (1993) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий