Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Жорстокі ігри 3 (2004)

Жорстокі ігри 3 (2004) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2004
  • Жанр: Мелодрами, Драми
  • Країна: США
  • Тривалість: 85 хв /01:25
  • Режисер: Скотт Зіл
Дивитися повний фільм Жорстокі ігри 3 (2004) безкоштовно з українським дубляжем. В сім'ї Мертей морльні підвлини звжди були н остнньому місці, де після необхідностей відвідувння днтист і, спрвляння природної потреби. Тк, двоюрідн сестр сумно відомої Кетрін – Кессіді цілком успдкувл влсну родичку. Тк, дівчин бул нстільки ж розпущеною, безпринципною і розпещеною, як і її «колег» в питннях звблювння. І вон ткож любил розвжти себе, лмючи чужі життя і розбивючи серця. Але черговий трофей в особі спдкоємця королівських кровей виявився їй не по зубх. Тк, юний принц Крістофер відкинув ндокучливі приствння нової подружки, віддвши перевгу їй іншу дівчину н якій і плнувв незбром одружитися.

Проте тк відмов сильно зсмутив Кессіді, і вон змислил підлу і жорстоку помсту. Тк, зібрвши двох зпеклих хулігнів і льфмців коледжу вон провел їх через світ болю і здоволення, тонкої мніпуляцією перетворюючи у влсних вірних песиків. І єдиною комндою фс для них стл нречен Крістофер, яку вони повинні були спокусити і зігрти, тким чином, з спдкоємцем корони в «Жорстокі ігри 3».
Автор: zombie, додано 22-11-2017, 12:49
Відгуків 0
Переглядів: 912

Жорстокі ігри 3 (2004) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий