Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Братська любов (2015)

Братська любов (2015) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2015
  • Жанр: Драми
  • Країна: США
Дивитися повний фільм Братська любов (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Як і бгто дворові хлопці, Серджіо з рннього дитинств зймвся бскетболом. Але н відміну від своїх однолітків, хлопець володів великим тлнтом у дному виді спорту. І нвіть звернув н себе увгу деяких тренерів і професійних грвців, відкривши перед собою величезні перспективи. Сме це і підкосило Серджіо, збивши хлопчиськ з првильного шляху.

Адже відчувши, що мйбутнє вже в кишені, бород бог міцно лежить в руці, хлопчин рно відчув себе вільним. І нсолоджуючись вседозволеністю, поринув у світ вд, спокус і пристрстей. А коли в їхній школі з'явился новеньк, в яку юний бскетболіст з першого погляду зкохвся, він і зовсім втртив нд собою контроль. І підсів спочтку н легені, потім і н більш серйозні зборонені препрти. Зовсім не переживючи н цей рхунок – дже тк робили всі хлопці з рйону. До того ж Серджіо відчувв себе прктично всемогутнім, здтним змінити що звгодно і коли звгодно. І думв, що зупинитися – питння бжння, не сили волі. А «Бртськ любов», і любов дівоч здтні втілити в рельність будь-яку мрію.
Автор: adminko, додано 22-11-2017, 13:03
Відгуків 0
Переглядів: 301

Братська любов (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий