Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Ризикований бізнес (1983)

Ризикований бізнес (1983) онлайн українською

Дивитися повний фільм Ризикований бізнес (1983) безкоштовно з українським дубляжем. Джоул звжди був н хорошому рхунку. Бтьки, вчителі і всі оточуючі знли його виключно як слухняного «пй-хлопчик». Тому коли бтькові випл можливість відпрвитися у відпустку н кільк тижнів, він нвіть не переживв з приводу того що доведеться злишити будинок н свого 17-ти річного нщдк. Очікуючи, що до їх повернення жодн взочк не впде зі свого зконного місця, Джоул буде відповідльно вчити уроки. Але не тут-то було.

Адже він був пинькой зндто довго. В душі мріючи про простих людських рдощх, до яких пргне кожен хлопчин – дівчт, лкоголь і крутих тчкх, він вирішив скористтися вдлою можливістю, яку ндл доля. І починє свій влсний «Ризиковний бізнес». Який знходить несподівний поворот і розростється як сніжний ком, погрожуючи поховти під звлми проблем кожного, хто опиниться н його шляху. Але все це потім, в якомусь длекому мйбутньому яке доведеться вирішувти, вдостль нсолодившись рдощми життя. А зрз Джоул перший хлопець н рйоні, чрівний і крутий мчо ділок, якому не стршні будь-які труднощі.
Автор: adminko, додано 22-11-2017, 13:03
Відгуків 0
Переглядів: 1 135

Ризикований бізнес (1983) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий