Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Ризикований бізнес (1983)

Ризикований бізнес (1983) онлайн українською

Дивитися повний фільм Ризикований бізнес (1983) безкоштовно з українським дубляжем. Джоул завжди був на хорошому рахунку. Батьки, вчителі і всі оточуючі знали його виключно як слухняного «пай-хлопчика». Тому коли батькові випала можливість відправитися у відпустку на кілька тижнів, він навіть не переживав з приводу того що доведеться залишити будинок на свого 17-ти річного нащадка. Очікуючи, що до їх повернення жодна вазочка не впаде зі свого законного місця, а Джоул буде відповідально вчити уроки. Але не тут-то було.

Адже він був паинькой занадто довго. В душі мріючи про простих людських радощах, до яких прагне кожен хлопчина – дівчат, алкоголь і крутих тачках, він вирішив скористатися вдалою можливістю, яку надала доля. І починає свій власний «Ризикований бізнес». Який знаходить несподіваний поворот і розростається як сніжний ком, погрожуючи поховати під завалами проблем кожного, хто опиниться на його шляху. Але все це потім, в якомусь далекому майбутньому яке доведеться вирішувати, вдосталь насолодившись радощами життя. А зараз Джоул перший хлопець на районі, чарівний і крутий мачо ділок, якому не страшні будь-які труднощі.
Автор: adminko, додано 22-11-2017, 13:03
Відгуків 0
Переглядів: 3 802

Ризикований бізнес (1983) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: