Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Привіт від Майка! (2012)

Привіт від Майка! (2012) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2012
  • Жанр: Пригоди
  • Країна: Нідерлнди
  • Тривалість: 95 хв. /01:35
  • Режисер: Мрія Петерс
Дивитися повний фільм Привіт від Майка! (2012) безкоштовно з українським дубляжем. Остнні кільк місяців Мйк в буквльному сенсі слов прожив у лікрні. Адже у нього вчсно лікрі виявили небезпечне зхворювння крові. Яке, слв богу, вдлося вилікувти з допомогою пересдки кісткового мозку – склдної оперції з тривлими пошукми донор т медикментозної підготовкою. Після чого хлопчик ще кільк довгих місяців провів у повній ізоляції і під постійним нглядом лікрів.

І ось, нрешті, він отримв зелене світло н виписку і обрдувно приготуввся їхти додому. Ось тільки мм Мйк в день виписки вирішил не збирти син, і просто зникл, злишивши дитину під опікою лікрів. Чим поствил перед ними серйозну дилему. Адже н місце хлопчик вже готовий лягти нступний хвор дитин, і злишити його в лікрні просто немє можливості. Тому хлопчик вирішують віддти н тимчсове піклувння прийомної сім'ї. Однк см Мйк не згоден з тким рішенням. І рзом зі своїм новим приятелем – інвлідом-візочником Вінсентом, він вирішує провернути влсний плн по поверненню додому. Прощй, лікрня! Допобчення прийомні бтьки! «Привіт від Мйк!».
Автор: zombie, додано 22-11-2017, 13:03
Відгуків 0
Переглядів: 966

Привіт від Майка! (2012) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий