Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ 71 (2014)

71 (2014) онлайн українською

71
Дивитися повний фільм 71 (2014) безкоштовно з українським дубляжем. Північна Ірландія, онлайн 71 рік минулого століття. Групи тупих релігійних фанатиків затіяли суперечку про те, чий бог милосердней, католицький чи протестантський. Суперечка ця виявився настільки гарячим, що вони вирішили повбивати один одного, принісши, таким чином, жертвопринесення своїм богам. Так почалася громадянська війна.

Гері Хук - прекрасний батько і солдатів. Він виявився в числі покликаних вояків британської армії, яких відправили на вулиці Белфаста, де бушує ідіотська релігійна війна. Ситуація, там надзвичайно напружена і небезпечна, а тому військовим заборонили проникати вглиб міста, де віруючі з криком «Бог це любов» виривають серця представників інших конфесій і з'їдають їх. Це видовище дуже небезпечно для незамутненим релігією психіки солдатів.

Під час патрулювання загін Хука вплутався в невелику перестрілку, чим скористався місцевий злодюжка, який вирішив вкрасти частину озброєння солдатів. Хук спробував наздогнати його, однак заблукав і не зміг знайти дорогу до свого загону. Віруючі досить швидко дізналися, що один з військових загубився на їх території, і вони починають на нього полювання. Релігійні хочуть випити крові цього британця на славу Ісуса Христа. Хуку доведеться дуже активно міняти своє місце розташування і намагатися якомога рідше бути на виду, інакше віруючі живцем здеруть з нього шкіру і з'їдять його внутрішні органи.
Автор: adminko, додано 23-11-2017, 12:36
Відгуків 0
Переглядів: 2 362

71 (2014) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: