Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ 71 (2014)

71 (2014) онлайн українською

71
Дивитися повний фільм 71 (2014) безкоштовно з українським дубляжем. Північн Ірлндія, онлйн 71 рік минулого століття. Групи тупих релігійних фнтиків зтіяли суперечку про те, чий бог милосердней, ктолицький чи протестнтський. Суперечк ця виявився нстільки грячим, що вони вирішили повбивти один одного, принісши, тким чином, жертвопринесення своїм богм. Тк почлся громдянськ війн.

Гері Хук - прекрсний бтько і солдтів. Він виявився в числі покликних вояків бритнської рмії, яких відпрвили н вулиці Белфст, де бушує ідіотськ релігійн війн. Ситуція, тм ндзвичйно нпружен і небезпечн, тому військовим зборонили проникти вглиб міст, де віруючі з криком «Бог це любов» виривють серця предствників інших конфесій і з'їдють їх. Це видовище дуже небезпечно для незмутненим релігією психіки солдтів.

Під чс птрулювння згін Хук вплутвся в невелику перестрілку, чим скориствся місцевий злодюжк, який вирішив вкрсти чстину озброєння солдтів. Хук спробувв нздогнти його, однк зблукв і не зміг знйти дорогу до свого згону. Віруючі досить швидко дізнлися, що один з військових згубився н їх території, і вони починють н нього полювння. Релігійні хочуть випити крові цього бритнця н слву Ісус Христ. Хуку доведеться дуже ктивно міняти своє місце розтшувння і нмгтися якомог рідше бути н виду, інкше віруючі живцем здеруть з нього шкіру і з'їдять його внутрішні оргни.
Автор: adminko, додано 23-11-2017, 12:36
Відгуків 0
Переглядів: 844

71 (2014) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий