Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ 48 тижнів тому (2006)

48 тижнів тому (2006) онлайн українською

Дивитися повний фільм 48 тижнів тому (2006) безкоштовно з українським дубляжем. Рано вранці під одним із мостів Лос-Анджелеса купка нічого не підозрюють брудних голодранців, бездомних і бурлак захоплено слухає промови свого ідейного проповідника. Несподівано в цей міст врізається метеорит. В результаті вибуху активізується страшний вірус, який перебував у спорах космічного тіла і перетворює людей в кровожерливих м'ясоїдних зомбі. І ось вже, тільки що загинули від вибуху, раптом починають оживати і розповзатися по місту в пошуках нових жертв.

Чисельність живих мерців безперервно зростає, поповнюючись випадковими перехожими, роззявами, злочинцями і поліцейськими. Тепер залишилися в живих повинні об'єднатися, щоб дати відсіч м'ясоїдних масам і врятувати Місто Ангелів від неминучої загибелі.
Автор: zombie, додано 23-11-2017, 13:25
Відгуків 0
Переглядів: 1 019

48 тижнів тому (2006) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: