Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Остін Пауерс: Голдмембер (2002)

Остін Пауерс: Голдмембер (2002) онлайн українською

Дивитися повний фільм Остін Пауерс: Голдмембер (2002) безкоштовно з українським дубляжем. Лише нещодавно Остін Пауерс дізнався, що його батько – Найджел теж був секретним агентом, який неодноразово рятував країну від витівок злого генія Голдмембера. Який в кінцевому підсумку все-таки перехитрив розвідника номер 1 і викрав його під час виконання чергового завдання. З тих пір чоловіка більше ніхто і ніколи не бачив.

Так багато років пройшло з тих пір. Але це зовсім не означає, що Найджела не можна врятувати. Адже тепер Остін знає, де шукати батька, і хто винен у його зникненні. Все що залишилося – відправитися назад в часі, і відшукати агента, тим самим змінивши майбутнє. Але ось невдача – єдина робоча машина часу виявляється в лапах Доктора Зло – давнього ворога Остіна. Який, тим не менш, погоджується допомогти, і навіть сам пропонує відправити шпигуна в минуле. Але чи не виявиться плата за таке співробітництво непомірною? Адже, схоже, що у змові багаторічної давності не обійшлося без витівок злого генія сучасності. Який вирішив усунути двох зайців (а точніше Пауерсів) одним махом і в один і той же час. І місія «Остін Пауерс: Голдмембер» лише привід для того, щоб заманити сищиків в пастку.
Автор: adminko, додано 23-11-2017, 13:25
Відгуків 0
Переглядів: 2 702

Остін Пауерс: Голдмембер (2002) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: