Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Остін Пауерс: Шпигун, який мене спокусив (1999)

Остін Пауерс: Шпигун, який мене спокусив (1999) онлайн українською

Дивитися повний фільм Остін Пауерс: Шпигун, який мене спокусив (1999) безкоштовно з українським дубляжем. Доктор Зло втомився від того, що з-з одного і того ж людини його плни зхопити світ весь чс зривються. Адже у кого не зпитй, хто винен у тому, що генільний і відточений до досконлості плн пішов коту під хвіст, всюди одн відповідь – «Остін Пуерс: Шпигун, який мене спокусив».

Якісно поміркуввши нд цим, Зло вирішує усунути свого ворог, перед тим як знову почти придумувти плн поневолення людств. І зробити це береться в смий дивний і дієвий спосіб – вирішує викрсти знмените «моджо», яке перетворює простого недотепу в впевненого мчо, перед чрми якої ще не встоял жодн дівчин. Н жль, в нинішньому чсу зробити це неможливо – свій головний козир спецгент береже як зіницю ок. Тк що злий геній вирішує відпрвитися в минуле – в 60-ті роки, де Остін ще не ств супергентом і смим собою. Однк і цей плн свого головного ворог дмський угодник блискуче перехоплює. І теж здійснює стрибок в чсі, щоб перешкодити доктор Зло здійснити здумне. Адже нинішній світ і дня не простоїть без Пуерс і його чертовски привбливою посмішки.
Автор: adminko, додано 23-11-2017, 13:25
Відгуків 0
Переглядів: 999

Остін Пауерс: Шпигун, який мене спокусив (1999) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий