Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Остінленд (2013)

Остінленд (2013) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2013
  • Жанр: Комедії, Мелодрами
  • Країна: Великобритнія, США
  • Тривалість: 97 хв.
  • Режисер: Джеруш Хесс
Дивитися повний фільм Остінленд (2013) безкоштовно з українським дубляжем. Це просто тимчсове помутніння. Тк говорили знйомі Джейн Хейс про її нове зхоплення відомим всьому світу ромном – гордість і упередження. Але те, що починлося як безневинн симптія – переросло в спрвжній сенс життя. Дівчин цілодобово без втомилися говорил про головних героїв всіляких екрнізцій цього фільму, обвесил весь будинок їх плктми т іншою трибутикою. До того ж, вон вступил в усі можливі Фн-клуби улюбленої книги. Але особливі почуття у Джейн викликв один з головних героїв цього твору – Містер Дрсі. Ах, як би вон хотіл познйомитися з ним у рельному житті.

З чсом тк зхопленість і схибленність Дрсі починє небияк дртувти і лякти знйомих Джейн. І нвіть її молод людин починє здумтися про розрив відносин, в яких крім нього звжди незримо присутній дух героя літертурного твору. Але см «винувтиця» обурення оточуючих, схоже, зовсім не ввжє себе зхопленою. І взглі, яке їй діло до думки оточуючих, дже вони не містер Дрсі.

І ось одного рзу, Джейн перепдє можливість втілити всі свої нйзповітніші мрії в дійсність. Адже вон приїжджє в Бритнський Остинленд – прк розвг, присвячений творів Джейн Остін. Дівчині ндється шнс не тільки побчити «зсередини» н світ її улюбленої книги, ле й приміряти н себе вбрння головних героїв. Ну і, звичйно ж, зустріти свого кумир.
Автор: zombie, додано 23-11-2017, 13:25
Відгуків 0
Переглядів: 510

Остінленд (2013) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий