Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Елізіум: Рай не на Землі (2013)

Елізіум: Рай не на Землі (2013) онлайн українською

Дивитися повний фільм Елізіум: Рай не на Землі (2013) безкоштовно з українським дубляжем. Недалеке майбутнє, 2154 рік. Наша рідна планета потерпає від багатовікової бездумної експансії людини. Вчені мали рацію, сотнями років волаючи до свідомості величезних мультікорпорацій і кричачи про катастрофу, що наближається, але їх, як водиться, ніхто не слухав. Це призвело до справжньої екологічної катастрофи. Перенаселення досягло критичних меж, породивши хвилю голоду і злочинності. Постійні сутички протестувальників за короткий термін піддали планету серйозних руйнувань. В таких умовах уряди всіх країн світу втратили свою силу, і фактично відійшли від справ.

Не бажаючи миритися з таким станом речей, багаті і «сильні» світу цього побудували космічну станцію з назвою Елізіум, з чистим повітрям і комфортними умовами життя, і вжили всіх заходів, щоб убезпечити її від еміграції простих «бідняків». Світ фактично розділився на 2 полюса - бідні жителі землі, змушені щодня балансувати на межі життя і смерті, і незліченні багатії, які живуть в комфорті і далеко від всіх людських бід.

Але одного разу, через невдалого збігу обставин загнаний в кут Макс рятуючи своє життя, отримує безцінний шанс змінити сформований порядок речей, і врятувати мільярди людей.
Автор: adminko, додано 23-11-2017, 13:39
Відгуків 0
Переглядів: 3 614

Елізіум: Рай не на Землі (2013) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: