Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Знаряддя смерті: Місто кісток (2013)

Знаряддя смерті: Місто кісток (2013) онлайн українською

Дивитися повний фільм Знаряддя смерті: Місто кісток (2013) безкоштовно з українським дубляжем. З чсів створення світу поряд із звичйними смертними в ньому існувли демони, привиди, і інш нечисть. Зздрячи безтурботного життя простих смертних, вони пргнули зхопити плнету, і повергнути світ в хос і руйнувння. Спецільно для того щоб зупинити їх, і зхистити людей від мерзенних створінь був створений рід носив ім'я Сутінкових Мисливців. Живе н землі кст нпівлюдей-полунгелов з особливими здібностями до вбивств взял н себе нелегкий тягр зхисту світового порядку, передючи влсні знння т вміння у спдок від бтьків-дітям.

Аж ніяк не кожен підліток мріє про те, щоб тк обов'язок звлился н його плечі. І Клері Фрэй довгий чс жил простий безтурботним життям, ввжючи себе звичйним тінейджером. Проте одного рзу випдково ств свідком вбивств, дівчин ненроком пробудил свою спрвжню сутність, з головою знурившись у вир подій. Втртивши мти при тємничих обствинх і боячись повернутися додому, дівчин не усвідомлює своїх здібностей, довгий чс ввжючи що просто з'їхл з глузду.

Однк виявляється, що рельність куди гірше, ніж кошмр божевільного, і всі ті люди, яких бчить тільки вон, існують нспрвді. Від одного з тких примр вон і дізнється про своє походження, починючи свій шлях в якості Сутінкового Мисливця.
Автор: zombie, додано 23-11-2017, 13:39
Відгуків 0
Переглядів: 703

Знаряддя смерті: Місто кісток (2013) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий