Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Знаряддя смерті: Місто кісток (2013)

Знаряддя смерті: Місто кісток (2013) онлайн українською

Дивитися повний фільм Знаряддя смерті: Місто кісток (2013) безкоштовно з українським дубляжем. З часів створення світу поряд із звичайними смертними в ньому існували демони, привиди, і інша нечисть. Заздрячи безтурботного життя простих смертних, вони прагнули захопити планету, і повергнути світ в хаос і руйнування. Спеціально для того щоб зупинити їх, і захистити людей від мерзенних створінь був створений рід носив ім'я Сутінкових Мисливців. Живе на землі каста напівлюдей-полуангелов з особливими здібностями до вбивства взяла на себе нелегкий тягар захисту світового порядку, передаючи власні знання та вміння у спадок від батьків-дітям.

Аж ніяк не кожен підліток мріє про те, щоб така обов'язок звалилася на його плечі. І Клері Фрэй довгий час жила простий безтурботним життям, вважаючи себе звичайним тінейджером. Проте одного разу випадково став свідком вбивства, дівчина ненароком пробудила свою справжню сутність, з головою занурившись у вир подій. Втративши мати при таємничих обставинах і боячись повернутися додому, дівчина не усвідомлює своїх здібностей, довгий час вважаючи що просто з'їхала з глузду.

Однак виявляється, що реальність куди гірше, ніж кошмар божевільного, і всі ті люди, яких бачить тільки вона, існують насправді. Від одного з таких примар вона і дізнається про своє походження, починаючи свій шлях в якості Сутінкового Мисливця.
Автор: zombie, додано 23-11-2017, 13:39
Відгуків 0
Переглядів: 5 119

Знаряддя смерті: Місто кісток (2013) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: