Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Неймовірна подорож містера Співета (2013)

Неймовірна подорож містера Співета (2013) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2013
  • Жанр: Пригоди, Драми
  • Країна: Австрлія, Фрнція
  • Тривалість: 105 хв. /01:45
  • Режисер: Жн-П'єр Жене
Дивитися повний фільм Неймовірна подорож містера Співета (2013) безкоштовно з українським дубляжем. Співету пощстило нродитися в сім'ї простих мерикнських фермерів. Однк ні влсний будинок, ні господрство не рдувли мленького хлопчик, і особисто він см себе щсливим зовсім не ввжв. Адже його душ лежл до бсолютно іншого – до різних винходів і технології. Якими хлопчин почв зхоплювтися ще в рнньому дитинстві. А вже незбром ств спрвжнім юним винхідником.

Хлопчик геній, Містер Співет – тк величли його знйомі, зхоплюючись його винходми і польотом думки. Але в рідній глушині для Спивет було ндто тісно – можливості зростння прктично вичерпли себе, коли детлі стрих мшин вже всі були прибудовні в неймовірні винходи. Побчивши це, один з приятелів хлопчини вирішив відпрвити деякі його роботи дослідний інститут у Вшингтоні. А вже незбром Спивет отримує лист, у якому повідомляється що його винходи сильно врзили вчених, і нвіть зуміли звоювти престижну нгороду н профільному конкурсі. І тепер їх творця зпрошують отримти нгороду і виступити з лекцією перед смими видтними умми сучсності – можливість, про яку хлопчин-винхідник звжди мріяв. Але є тільки одне ле – бтьки нвряд чи погодяться здійснити переїзд через всю крїну, щоб здійснити мрію хлопчик. Тому, втікши з дому, він починє «Неймовірн подорож містер Спивет», нмгючись у що б то не стло дісттися до столиці влсними силми.
Автор: adminko, додано 25-11-2017, 15:13
Відгуків 0
Переглядів: 1 557

Неймовірна подорож містера Співета (2013) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий