Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Снігова королева 3: Вогонь і лід (2016)

Снігова королева 3: Вогонь і лід (2016) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Снігова королева 3: Вогонь і лід (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Влипати в неприємності, ризикувати життям, вирушати в далекі подорожі і повертатися з них з новими друзями, створювати проблеми і вміло виходити з них – все це вже давно стало головним сімейним навиком Кая і Герди. Та й чого чекати від неслухняних, творчо обдарованих дітей, які виросли в компанії снігових тролів і сніговиків? Але після того як сміливі і відважні брат і сестра здобули перемогу над сніговою королевою, їх пригоди на довгі роки припинилися, і вони знову стали звичайними дітьми.

Але не судилося їм назавжди залишитися простими людьми. Адже їх сім'ї знову загрожує смертельна небезпека. Та що там сім'ї, весь світ опинився на межі загибелі. І на цей раз справа не тільки в холоді. Адже нещодавно був знайдений могутній артефакт, який розшукувала ще «Снігова королева 3. Вогонь і лід» підпорядкувати здатний. І цей чарівний предмет може виконати будь-яке, навіть саме дивне бажання. Причому у каменю льоду і полум'я є одна цікава особливість – бажання він виконує по-своєму і в абсолютно несподіваний час. І тільки ті, які вибере сам. З-за чого світ і опинився в такому жалюгідному стані, що без парочки сміливих героїв йому ніяк.
Автор: adminko, додано 25-11-2017, 18:41
Відгуків 0
Переглядів: 3 936

Снігова королева 3: Вогонь і лід (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: