Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Снігова королева 2: Перезаморозка (2015)

Снігова королева 2: Перезаморозка (2015) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Снігова королева 2: Перезаморозка (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Герд і Кй змогли перемогти Снігову Королеву і вирушили додому, нвіть не здогдуючись, що зло знову відродитися. Слуги лиходійки змогли зібрти осколки зл по крупицях і повернули Снігову Королеву до життя, як вирішил не тільки помститися бртові і сестрі, ле і поневолити всю плнету, зморозивши їх жителів. А тим чсом троль по імені Орз, спокійно жив у своєму селі і приписувв собі лври Герди. Він розповідв усім, що сме він переміг королеву і звільнив нрод від холодів. Головний герой мріяв стти спрвжнім звойовником і нвіть виготовив для себе щит, що б відпрвитися в небезпечну подорож. Але нвіть ббуся не сприймл персонж всерйоз і сміялся нд ним.

Коли в поселення прийшли холоди, стло грнично ясно, що зло прокинулося і плнету чекють нові зміни. Висунувши кндидтуру Орм, нрод відпрвив персонж в лігво королеви. Струсів, троль зійшов з дороги і потрпив у держву, де првив великий король. Він вирішив, що головний герой підходить н місце чоловік його єдиної дочки, дже Орм розповів про себе бгто небилиць, що сильно врзило короля. Тким чином, троль одружився н принцесі і купвся в присвоєних лврх. Снігов королев дізнлся про брехні Орм і вкрл принцесу. Тепер персонж зобов'язний нспрвді проявити сміливість і повернути дружину додому, довівши королю свою сміливість і вірність.
Автор: zombie, додано 13-07-2018, 19:47
Відгуків 0
Переглядів: 1 892

Снігова королева 2: Перезаморозка (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий