Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Снігова королева 2: Перезаморозка (2015)

Снігова королева 2: Перезаморозка (2015) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Снігова королева 2: Перезаморозка (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Герда і Кай змогли перемогти Снігову Королеву і вирушили додому, навіть не здогадуючись, що зло знову відродитися. Слуги лиходійки змогли зібрати осколки зла по крупицях і повернули Снігову Королеву до життя, яка вирішила не тільки помститися братові і сестрі, але і поневолити всю планету, заморозивши їх жителів. А тим часом троль по імені Орз, спокійно жив у своєму селі і приписував собі лаври Герди. Він розповідав усім, що саме він переміг королеву і звільнив народ від холодів. Головний герой мріяв стати справжнім завойовником і навіть виготовив для себе щит, що б відправитися в небезпечну подорож. Але навіть бабуся не сприймала персонажа всерйоз і сміялася над ним.

Коли в поселення прийшли холоди, стало гранично ясно, що зло прокинулося і планету чекають нові зміни. Висунувши кандидатуру Орма, народ відправив персонажа в лігво королеви. Струсів, троль зійшов з дороги і потрапив у державу, де правив великий король. Він вирішив, що головний герой підходить на місце чоловіка його єдиної дочки, адже Орм розповів про себе багато небилиць, що сильно вразило короля. Таким чином, троль одружився на принцесі і купався в присвоєних лаврах. Снігова королева дізналася про брехні Орма і вкрала принцесу. Тепер персонаж зобов'язаний насправді проявити сміливість і повернути дружину додому, довівши королю свою сміливість і вірність.
Автор: zombie, додано 25-11-2017, 18:41
Відгуків 0
Переглядів: 10 668

Снігова королева 2: Перезаморозка (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: