Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Нові росіяни (2015)

Нові росіяни (2015) онлайн українською

Новые русские
Дивитися повний фільм Нові росіяни (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Не один, не четвірка, а шістка талановитих власників фантасмагорії і мотателей кінострічки, і поки молодих режисерів-аматорів зняли збірну композитну картину ново формату - «Нові росіяни». Де окремо взятий творець і незмінний автор вніс у неї щось своє оригінального, чого досі на теренах вітчизняного кінематографа ще не траплялося.

Так, ми-глядачі можемо побачити і комічні історії з «глибинки», що розкривають хитросделаность і винахідливість російської душі, і безсонні творчо будні невдачливого винахідника, якому не пощастило крупняцки народитися обдарованим таллантищем в Росії. Ще нам пропонують поспостерігати пригода сучасного Доріана, якого мучить любов не цілковито до себе, а лише до певної допитливої частини свого тіла. Ну на десерт опус з випадкового вбивства на грунті любові, і казка про нелегкі будні актора сучасного театру, цікава життя якого починається лише протягом «перекуру». Одним злам спостерігаємо за невідомими і дивними «розумом не зрозумілими» і аршинном не виміряними пригодами нових людей у новій матері Росії – нових росіян, таких як і ви з нами і он ті двоє.
Автор: adminko, додано 25-11-2017, 18:41
Відгуків 1
Переглядів: 1 260

Нові росіяни (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Відгуки:
Андрей 16 червня 2019 15:24
Перезвоните мне пожалуйста по номеру 8(953)367-35-45 Андрей.
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: