Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Нові росіяни (2015)

Нові росіяни (2015) онлайн українською

Новые русские
Дивитися повний фільм Нові росіяни (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Не один, не четвірк, шістк тлновитих влсників фнтсмгорії і моттелей кінострічки, і поки молодих режисерів-мторів зняли збірну композитну кртину ново формту - «Нові росіяни». Де окремо взятий творець і незмінний втор вніс у неї щось своє оригінльного, чого досі н теренх вітчизняного кінемтогрф ще не трплялося.

Тк, ми-глядчі можемо побчити і комічні історії з «глибинки», що розкривють хитросделность і винхідливість російської душі, і безсонні творчо будні невдчливого винхідник, якому не пощстило крупняцки нродитися обдровним тллнтищем в Росії. Ще нм пропонують поспостерігти пригод сучсного Дорін, якого мучить любов не цілковито до себе, лише до певної допитливої чстини свого тіл. Ну н десерт опус з випдкового вбивств н грунті любові, і кзк про нелегкі будні ктор сучсного тетру, цікв життя якого починється лише протягом «перекуру». Одним злм спостерігємо з невідомими і дивними «розумом не зрозумілими» і ршинном не виміряними пригодми нових людей у новій мтері Росії – нових росіян, тких як і ви з нми і он ті двоє.
Автор: adminko, додано 25-11-2017, 18:41
Відгуків 0
Переглядів: 517

Нові росіяни (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий