Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Аварія (1997)

Аварія (1997) онлайн українською

Дивитися повний фільм Аварія (1997) безкоштовно з українським дубляжем. Джефф і Емі Тейлор прийняли рішення перебратися до новітнього ділянці проживання в Чин-Дієго на дорогому позашляховику. Згідно дорозі Джефф ледь ніяк не налетелся в автомобіль з 2-ма районними відморозками. А якщо позашляховик раптово заглох в краю дороги безлюдній магістралі, шофер нафтового трейлера Ред Барр вніс пропозицію доставити Емі аж до близького телефонного апарату, а Джефф зберігся захищати автомобіль.

З даного етапу його життєдіяльність перетворюється в жахливий сон. У пришоссейном кафе-бар, в якому місці хтось столковался зіткнутися з дружиною, Джефф ніяк не знаходить Емі. Як виявилося, домашнє братва прийняли рішення брати з-за украдену дівчину покупка. І в такому випадку мирний житель Джефф, вибравшись з-близько стовбурів здирників, безпосередньо перетворюється на жорстокого мисливця.
Автор: adminko, додано 26-11-2017, 10:12
Відгуків 0
Переглядів: 2 055

Аварія (1997) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: