Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Аватар (2009)

Аватар (2009) онлайн українською

Аватар
Дивитися повний фільм Аватар (2009) безкоштовно з українським дубляжем. Майбутнє, запаси людей з часом виснажуються, людство приходить до піку свого існування. Люди завжди виживали, і завжди знаходили вихід, в цей раз аналогічна ситуація. Новим джерелом людей стала далека планета - Пандора. Планета яка насичена мінералами. Але на цьому планеті є свої мешканці, які проти вторгнення землян. Велика корпорація яка займається видобутком мінералів, створюють проект, для того, щоб вивчити місцевих жителів. Вони створюють аватарів, вони подібні до місцевих жителям, але їх свідомістю керують люди.

Кожен аватар має свого власника, вони не просто управляють ними, вони з'єднані чимось більшим. В черговий день експериментів один з тих хто повинен керувати аватаром, гине. Але вийти з цієї ситуації не просто, адже вони пов'язані ДНК. На щастя у загиблого, є брат близнюк Джей Саллі - він колишній піхотинець, який при виконанні чергового завдання став інвалідом, тепер він проводить своє життя в інвалідному кріслі. Його знову викликали для виконання обов'язку перед батьківщиною.
Автор: zombie, додано 26-11-2017, 10:12
Відгуків 0
Переглядів: 10 157

Аватар (2009) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: