Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Аватар (2009)

Аватар (2009) онлайн українською

Автр
Дивитися повний фільм Аватар (2009) безкоштовно з українським дубляжем. Мйбутнє, зпси людей з чсом виснжуються, людство приходить до піку свого існувння. Люди звжди виживли, і звжди знходили вихід, в цей рз нлогічн ситуція. Новим джерелом людей стл длек плнет - Пндор. Плнет як нсичен мінерлми. Але н цьому плнеті є свої мешкнці, які проти вторгнення землян. Велик корпорція як зймється видобутком мінерлів, створюють проект, для того, щоб вивчити місцевих жителів. Вони створюють втрів, вони подібні до місцевих жителям, ле їх свідомістю керують люди.

Кожен втр мє свого влсник, вони не просто упрвляють ними, вони з'єднні чимось більшим. В черговий день експериментів один з тих хто повинен керувти втром, гине. Але вийти з цієї ситуції не просто, дже вони пов'язні ДНК. Н щстя у згиблого, є брт близнюк Джей Сллі - він колишній піхотинець, який при виконнні чергового звдння ств інвлідом, тепер він проводить своє життя в інвлідному кріслі. Його знову викликли для виконння обов'язку перед бтьківщиною.
Автор: zombie, додано 26-11-2017, 10:12
Відгуків 0
Переглядів: 997

Аватар (2009) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий