Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Земля в облозі (2017)

Земля в облозі (2017) онлайн українською

Taking Earth
Дивитися повний фільм Земля в облозі (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Людство тривлий чс здвлося питнням про існувння позземного цивілізції. Одні ввжли, що знйомство з позземними істотми може дти неймовірний поштовх до розвитку людств, інші були впевнені в тому, що позземний розум неодмінно спробує попрцювти бо вбити людську рсу. Дії фільму «Земля в облозі» описують другий врінт розвитку.

Дія починє виникти в той момент, коли відбувється щось незрозуміле. Нд плнетою з'являються згдкові сплхи, і незбром з'ясовується, що це іноплнетний розум. Які цілі вони переслідують і що хочуть? Подібні питння відвідують всіх людей н Землі. Через деякий чс приходить розуміння, що прибульці прилетіли до ншої плнети длеко не з доброзичливими нмірми. У центрі історії опиняються Девід і підліток Кемерон, двоє вижили, які нмгються протистояти прибульцем. З'ясовується, що прибульці зймється пошукми молодого хлопця, який володіє силою, здтною знищити згрбників.

Хочемо пордити подивитися н сйті онлйн фільм «Земля в облозі» всім, хто любить фнтстичні кртини про протистояння людської цивілізції і позземного розуму.

Самі нові фільми 2017

Автор: zombie, додано 27-11-2017, 14:25
Відгуків 0
Переглядів: 725

Земля в облозі (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

Загрузка...
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий