Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Земля в облозі (2017)

Земля в облозі (2017) онлайн українською

Taking Earth
Дивитися повний фільм Земля в облозі (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Людство тривалий час задавалося питанням про існування позаземного цивілізації. Одні вважали, що знайомство з позаземними істотами може дати неймовірний поштовх до розвитку людства, а інші були впевнені в тому, що позаземний розум неодмінно спробує попрацювати або вбити людську расу. Дії фільму «Земля в облозі» описують другий варіант розвитку.

Дія починає виникати в той момент, коли відбувається щось незрозуміле. Над планетою з'являються загадкові спалахи, і незабаром з'ясовується, що це інопланетний розум. Які цілі вони переслідують і що хочуть? Подібні питання відвідують всіх людей на Землі. Через деякий час приходить розуміння, що прибульці прилетіли до нашої планети далеко не з доброзичливими намірами. У центрі історії опиняються Девід і підліток Кемерон, двоє вижили, які намагаються протистояти прибульцем. З'ясовується, що прибульці займається пошуками молодого хлопця, який володіє силою, здатною знищити загарбників.

Хочемо порадити подивитися на сайті онлайн фільм «Земля в облозі» всім, хто любить фантастичні картини про протистояння людської цивілізації і позаземного розуму.

Самі нові фільми 2017

Автор: zombie, додано 27-11-2017, 14:25
Відгуків 0
Переглядів: 3 757

Земля в облозі (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: