Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Шпигунки (2004)

Шпигунки (2004) онлайн українською

Дивитися повний фільм Шпигунки (2004) безкоштовно з українським дубляжем. Весь світ дізнався про існування секретних урядових агентів з ліцензією на вбивство. А це означає, що час цих незграбних старперів вже давно минуло – агенти в дорогих костюмах і з бездоганними манерами зжили себе. Прийшов час взяти у руки зброю нового покоління ідеальних солдатів. Правда не ідеально таких вишколених, і не солдат зовсім. Але тих, хто буде рятувати наш маленький синій кулька від посягань різних божевільних нахаб, які планують зруйнувати усталений порядок речей.

Знайомтеся, «Шпигунки». Вони нове покоління секретних агентів, черговий виток у розвитку спецслужб. Нехай вас не обманює їх зовнішність простих школярок – секретні тести, які здають всі старшокласники, виявили в них задатки справжніх суперагентів – нестримну клептоманію, здатність брехати у неймовірних масштабах і пекельний сексапил. Тепер вони будуть захищати спокій і порядок нашій з вами життя, і відправляти на той світ особливо небезпечних злочинців і терористів міжнародного рівня. Звичайно, якщо зможуть впоратися з гормонами і поділити одну чарівну кофточку.
Автор: adminko, додано 26-03-2017, 12:11
Відгуків 0
Переглядів: 3 402

Шпигунки (2004) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: