Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Гарольд і Кумар: Втеча з Гуантанамо (2008)

Гарольд і Кумар: Втеча з Гуантанамо (2008) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2008
  • Жанр: Пригоди, Комедії
  • Країна: США
  • Тривалість: 104 хв /01:44
  • Режисер: Джон Хрвітц
Дивитися повний фільм Гарольд і Кумар: Втеча з Гуантанамо (2008) безкоштовно з українським дубляжем. Попередні пригоди нічому не нвчили нерозлучних друзів Грольд і Кумр. І змість того, щоб зменшити свої норми вживння кнбісу, друзі нвпки вирішили, що немє сенсу жити тверезо, ствши чстіше зустрічтися і сильніше нкуривться. І як і передбчлося, до добр не довел. Тк, коли Грольд вирішує відпрвитися в Амстердм, щоб зустрітися зі своєю кохною, Кумр природно вирушє з ним. Але несподівн зустріч в літку сильно змінил вектор їхньої подорожі. Тк, зустрівши в літку свою кохну Внессу і дізнвшись, що через кільк днів вон виходить зміж, Кумр сильно зсмутився. І вирішив зспокоїтися єдиним відомим йому методом – розкурити бонг. Але тк як чекти посдки він не ств, і зтягнув димок прямо в літку, то незбром був прийнятий з терорист з дивним пристроєм, ссжен з літк і відпрвлений у в'язницю Гунтнмо. І Грольд як його друг теж був схоплений і звинувчений у тероризмі.

І тепер, щоб повернутися додому невгмовним дегустторм дрів природи нлежить влштувти спрвжній втеч, і вибртися з ізольовного островбсолютно божевільн витівк для тверезої людини. Н щстя, ці двоє зовсім не ткі А це знчить що зроблять «Грольд і Кумр: Втеч з Гунтнмо».
Автор: zombie, додано 28-11-2017, 11:58
Відгуків 0
Переглядів: 585

Гарольд і Кумар: Втеча з Гуантанамо (2008) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий