Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Скажені стрибки (2005)

Скажені стрибки (2005) онлайн українською

Дивитися повний фільм Скажені стрибки (2005) безкоштовно з українським дубляжем. Дане хроніка про молодого жеребенке зебри, який як-то раз опинився в околичной шляху в погрожую. Хтось вислизнув з фургона безпритульного цирку, був обраний фермером і забрано в клоаку в забаву доньці. Страйпс, як прозвали лоша, завчасно зберігся у відсутності батька з матір'ю. Всі без винятку року хтось був переконаний, що хтось - скаковий кінь.

З підтримкою доньці фермера, що марила бути жокеєм, Страйпс долає нерішучість в для себе і реалізовує власну мрію. І дивись як-то раз підготовлений найчистіший жеребець зебри з'явиться-справді змагання - елітні змагання, прочерчиваемые в сша Штат.
Автор: adminko, додано 28-11-2017, 23:48
Відгуків 0
Переглядів: 1 127

Скажені стрибки (2005) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: