Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Берт і Діккі (2012)

Берт і Діккі (2012) онлайн українською

Дивитися повний фільм Берт і Діккі (2012) безкоштовно з українським дубляжем. Вплив кінофільму настає через 6 місяців аж до основи Олімпійських ігор. У пролетарое період юний Берт Бушнелл - звичайний менеджер, а вільні час хтось дає обожнюваному процесу, веслування в човні. Більш загалом у світі хтось бажає опинитися в монтажну. А в цей період керівництво мегаполісу Хенлі-на-Темзі, в якому місці зобов'язані виконуватися забави, дозволяє, потрібно одиниця в цілому здійснювати Олімпіаду, так як у дворі нелегкі період: численні споруди розбиті, ресурсів практично відсутня, засобів також. Але зобов'язання про компанії раніше надано Інтернаціональному комітету, і відходити не зрозуміло куди. І, незважаючи на в такому разі те, що казначейство мегаполісу легковажна, організація до забав настає, а разом з нею настає хроніка відомого спортсмена відповідно до прізвища Берт Бушнелл.
Автор: adminko, додано 30-11-2017, 21:23
Відгуків 0
Переглядів: 1 475

Берт і Діккі (2012) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: