Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Нескінченна історія 2: Нова глава (1990)

Нескінченна історія 2: Нова глава (1990) онлайн українською

The Neverending Story II: The Next Chapter
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 1990
  • Жанр: Пригоди, Фентезі
  • Країна: Німеччин, США
  • Тривалість: 89 хв /01:29
  • Режисер: Джордж Міллер
Дивитися повний фільм Нескінченна історія 2: Нова глава (1990) безкоштовно з українським дубляжем. Нвіть якщо в повсякденному житті комусь не вистчє сміливості, не врто впдти у відчй. Звжди знйдеться прлельн рельність, як терміново потребує в герої. І тоді смий скромний хлопчик чи дівчинк, егоїстичн черлідерш і стрждє нрцисизмом кпітн футбольної комнди, , може, і просто продвщиця з сусіднього мгзину бо ботн, н якому все двно поствили хрест, несподівно стне легендою і зробить стільки подвигів, що не в кзці скзти , ні пером описти.

У звичному світі Бстін боїться влсної тіні і нічим не виділяється з нтовпу. Зте в крїні під нзвою Фнтзія, н просторх якої він здійснив чимло слвних діянь, перетворює його з голови до п'ят. Тм його ім'я знйоме кожному, і, треб визнти, подібн честь цілком зслужен.

Н цей рз хлопчик чекють нові пригоди, по ходу яких йому нлежить зустріти стрих друзів і познйомитися з новими позитивними і негтивними персонжми. Адже тм, в невідомому црстві йому конче потрібно знищити злу чклунку. А щоб з нею битися і здобути нищівну перемогу, необхідн небияк хоробрість, яку доведеться зібрти по зсікх бо просто де-небудь позичити, і дуже бгто союзників. Інкше, вся зтія приречен н провл.
Автор: adminko, додано 30-11-2017, 21:26
Відгуків 0
Переглядів: 1 017

Нескінченна історія 2: Нова глава (1990) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий