Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Нескінченна історія 3 (1994)

Нескінченна історія 3 (1994) онлайн українською

The Neverending Story III
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 1994
  • Жанр: Пригоди, Фентезі
  • Країна: Німеччин, США
  • Тривалість: 95 хв. /01:35
  • Режисер: Пітер МкДонльд
Дивитися повний фільм Нескінченна історія 3 (1994) безкоштовно з українським дубляжем. Сумнівтися не доводиться, чрівн книг, здтн перемістити в крїну фнтзій, вкрден. Бстін усім силми нмгється дізнтися, хто ж є боягузливим злодюжкою. Він очм своїм підлітковим не вірить, коли бчить кзковий рритет в рукх втжк шкільної бнди. Ткого йому нвіть в стршно-зловісних сновидіннях не могло приснитися. З цим ворогом скромному хлопчику нвряд чи впортися смотужки. Але і віддвти «н розтерзння» злого підлітк добру крїну він теж не готовий. Ндто вже полюбилися йому її нївні жителі. Т тут ще юн імпертриця просить допомоги. Ну як можн відмовити тому, хто стільки рзів підтримувв і ндихв скромного млого? Тим більше, вон обіцяє вислти йому н підмогу, в світ людей, прочку чрівних істот. Але тоді перед героєм фільму «Нескінченн історія 3» постє ще одн здч: як зховти безглуздих, ле добрих персонжів? Адже люди явно не зрдіють, зустрівши ткі типжі н вулицях свого міст. Але і без допомоги йому злиштися не хочеться.

Можн не сумнівтися, книг знову повернеться до свого щирого і доброго влснику. У црстві Фнтзії знову зпнує лише здійснення добрих мрій. Але перш ніж це стнеться, улюбленим героям доведеться пережити не одну хлепу.
Автор: adminko, додано 30-11-2017, 21:28
Відгуків 0
Переглядів: 1 138

Нескінченна історія 3 (1994) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий