Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Шерлок Холмс: Гра тіней (2011)

Шерлок Холмс: Гра тіней (2011) онлайн українською

Дивитися повний фільм Шерлок Холмс: Гра тіней (2011) безкоштовно з українським дубляжем. Коли Шерлок вперше зустрів свого нйлютішого ворог – професор Морірті, він дуже зрдів. Адже нрешті у нього з'явився гідний опонент, дії якого не тк просто передбчити, тим більше присікти н корені. І це пордувло легендрного сищик, який втомився придумувти своєму мозку різні головоломки, щоб розвжити свій неймовірний геній.

Првд через прогресуючу социоптии т схильності до лкоголізму легендрний детектив длеко не всього себе присвячувв розслідувння плнів злого генія Морірті, більшу чстину чсу вдючись збытью і утіх. І якщо б не Доктор Втсон – вірний супутник генільного стртег, то може підступний здум божевільного професор по зсуву світового порядку все ж тки втілився в життя. Але, вчсно схменувшись, Шерлок вирішив протиствити силу влсного інтелекту, щоб перешкодити Морірті вбити спдкоємця Австрійського престолу, релізуючи свій неймовірно склдний і зплутний плн, який більше нгдує «Шерлок Холмс: гр тіней» - дже що б не робив сищик, він лише бореться із влсною тінню, злишючи здуми видтного лиходія бсолютно нерозкритими.
Автор: zombie, додано 1-12-2017, 12:18
Відгуків 0
Переглядів: 955

Шерлок Холмс: Гра тіней (2011) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий