Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Мисливець-збирач (2016)

Мисливець-збирач (2016) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2016
  • Жанр: Драми
  • Країна: США
  • Тривалість: 90 хв /01:30
  • Режисер: Джошу Локі
Дивитися повний фільм Мисливець-збирач (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Як і скрізь у пенітенцірній системі іноді трпляються збої. І н жль, це ознчє що чиєсь життя виявляється злмною і покліченою. І Ешлі як рз ств цим «кимось», отримвши три роки колонії, з злочин, якого він не скоювв. І яке ніяк не міг зробити, будучи людиною розсудливим, стримним і зконослухняним. Але, н жль, жодних докзів влсної невинності ндти суду він тк і не зміг. А для копів всі чорні здебільшого н одну особу. Тк що все що злишлося – терпіти і чекти виходу н свободу по УДО.

Єдине що не дозволило Ешлі злмтися в умовх ткої тотльної неспрведливості – це любляч дружин, як весь цей чс чекл його вдом. Принймні тк думв см невинно зсуджений. Адже виявилося, що його блговірн збул про свою любв,і як тільки з Ешлі зхлопнулись тюремні ворот. І знйшл собі хлопця більш зможних. З яким збирлся одружитися якрз після виходу з в'язниці колишнього. Дізнвшись про це, він ледве не зірввся і не нробив помилок, які вже неможливо буде випрвити. Тепер доведеться починти все спочтку, як «Мисливець-збирч» зново розбудовуючи влсну мленьку тиху хтину.
Автор: adminko, додано 7-12-2017, 17:25
Відгуків 0
Переглядів: 937

Мисливець-збирач (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий