Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Ворог біля воріт (2000)

Ворог біля воріт (2000) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2000
  • Жанр: Історичні, Драми, Воєнні
  • Країна: Ірлндія, Фрнція
  • Тривалість: 131 хв. /02:11
  • Режисер: Жн-Жк Анно
Дивитися повний фільм Ворог біля воріт (2000) безкоштовно з українським дубляжем. У смий розпл війни, коли смерть щодня збирл щедрі дри, чсом єдиним, що могло утримти бійців обох сторін від того, щоб здтися і опустити руки – вір. Причому не тк вже й вжливо у що вірити – в пртію, бтьківщину, Ісус чи героїчний подвиг твоїх побртимів. Тому обидві сторони конфлікту витртили чимло сил і чсу н якісно поствлену пропгнду. І нвіть у нйгірші дні і прогршних битвх фронтові гзети виходили звжди чітко в строк.

Тому, дізнвшись, що в зхисті Ленінгрд особливо відзнчився простий рдянський хлопець Всиль Зйцев, який зі своєї снйперської гвинтівки уклв кільк десятків німців, військове керівництво вирішує зробити з нього спрвжнього героя і приклд для нслідувння. І дещо згущує фрби, публікуючи перебільшене кількість відпрвлених н той світ ворогів, і регулярно нгдуючи в черговому випуску про їх зростючому числі. Все це більше не дозволяє Зйцеву діяти непомітно. І для німців теж. Адже н його ліквідцію посилють нйкрщого снйпер мйор Кеніг. Який готовий н будь-які хитрощі і звірств, щоб знищити рдянського героя. Адже «Ворог біля воріт» Стлінгрд вже встиг добряче попсувти зуби про неприступну стіну його зхисників. І у вдлому результті облоги зсумнівлися нвіть нйоптимістичніші з солдтів.
Автор: adminko, додано 10-12-2017, 17:49
Відгуків 0
Переглядів: 868

Ворог біля воріт (2000) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий